Құрметті жерлестер! Қадірлі Теміртаулықтар!

Құрметті жерлестер!
Қадірлі теміртаулықтар!
Уважаемые земляки!
Дорогие темиртаусцы!
Сыбайлас жемқорлық – барлық қоғамның немесе қандай да бір мемлекеттің, кез-келген өңірдің табысты дамуына тосқауыл қоятын қатері мол  қауіптің бірі екендігі жасырын емес.
Біздің елімізде осынау бейәлеуметтік құбылысқа қарсы күрес құқық қорғау органдары мен мемлекеттік органдардың бірінші кезектегі міндеттерінің бірі болып табылады. Соның аясында бүгінгі күні азаматтық қоғам институттарының, жеке азаматтардың білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау, қауіпсіздік, тұрғын-үй коммуналдық, кәсіпкерлік сияқты маңызды салалардағы сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы әрекет етудегі рөлі артып келеді.
Вопросы повышения эффективности борьбы с коррупцией находятся на постоянном контроле Президента РК Назарбаева Н.А., Правительства РК, иных органов государственной власти, правоохранительных структур и общества.
На сегодняшний день к деятельности по профилактике и предупреждению коррупции привлечены члены общественного совета, депутаты маслихата, средства массовой информации, просто неравнодушные люди. Мы ценим и дорожим каждым, кто сегодня вместе с нами участвует в этой важной государственной работе.
Мы хорошо знаем и понимаем, что для наших земляков проблема коррупции остаётся актуальной и в настоящее время. Это подтверждается и результатами регулярно проводимых в регионе специальных социологических исследований и общением с людьми в самых разных форматах: встречи, личные приёмы, обращения, публикации в средствах массовой информации, обсуждения в социальных сетях и так далее.
В рамках антикоррупционного марафона органы государственной власти и гражданского общества сосредоточат своё внимание на профилактике коррупционных проявлений, выявлении и устранении зон коррупционного риска в разных сферах деятельности, проведении мероприятий по антикоррупционному просвещению и пропаганде.
Марафон шеңберінде екі апта ішінде сыбайлас жемқорлықтың алдын алу бойынша жұмыстың түпкі нәтижесін арттыруға бағытталған 50-ден астам іс-шара өткізіледі.
Алайда, біз бұл тым жеткіліксіз екенін жақсы түсінеміз. Сондықтан,  қаланың әр тұрғынын жемқорлыққа қарсы күрес әрекеттерінің тиімділігін арттыруға өз үлесін қосып, жаңа идеяларымен және жеке сипатты көзқарастарымен марафонға белсене қатысуға шақырамын.
Оның басты себебі, сыбайлас жемқорлықпен күрес – қоғам мүшелерінің ортақ әрі бірегей міндеті. Біз бұл орайда, «Бір жағадан бас, бір жеңнен қол шығару» аса тиімді боларын терең сезініп, тиімділігін қапысыз түсінуге тиіспіз. Осынау мақсат жолында баршаңызға сәттілік тілеймін.