Өзекті ақпарат

18 Қыркүйек 2019 Президенттік жастар кадрлық резервіне іріктеу басталды

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Кемелұлы дарынды жастар үшін ашық және тиімді әлеуметтік саты құру туралы идеяны алға тартқан болатын.

16 Қаңтар 2019 «ҚАЗАҚСТАН – ҰЛЫ ДАЛА ЕЛІ» ҚОСЫМШАСЫ АРҚЫЛЫ ОТАНЫҢДЫ ӘЛЕМГЕ ЖАҚЫНДАТА БІЛ!

05 Сәуір 2018 Құрметті жерлестер! Қадірлі Теміртаулықтар!

19 Ақпан 2018 «ҚАЗАҚСТАН - ҰЛЫ ДАЛА ЕЛІ» ҚОСЫМШАСЫ АРҚЫЛЫ ОТАНЫҢДЫ ӘЛЕМГЕ ЖАҚЫНДАТА БІЛ!

16 Ақпан 2018 Қазақстан Республикасы ІІМ Улы газдан ақпараты

Ағымдағы жылдың басынан бастап республика бойынша тұрғын үй секторында болған өртте 50 адам қаза болды, соның ішінде 1 бала мектепке дейінгі жаста және 50 адам жарақат алған, оның ішінде 9-ы бала (6 – мектепке дейінгі және 3 – мектеп жасындағы).

30 Наурыз 2017 Инфографика

14 Ақпан 2017 Қаржы мониторингі субъектілеріне

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті
(бұдан әрі – Комитет) 2016 жылдың 20 сәуірінен бастап, 2009 жылғы 28 тамыздағы Қазақстан Республикасының «Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы» Заңына (бұдан әрі - АЖ/ТҚҚ Заң) өзгерістер енгізуімен байланысты, қаржы мониторингі субъектілерінің тізімінің кеңейтілуі туралы хабарлайды.

01 Ақпан 2017 Құқық қорғау органдарына тұруға іріктеу тәртібі өзгереді

Қазіргі таңда еліміздің алдына қойған мақсаты – озық отыз елдің ортасынан өз орнын табу.

01 Ақпан 2017 Аттестаттаудан өтуге жататын «Теміртау қаласы әкімінің аппараты» ММ, «Ақтау кенті әкімінің аппараты» ММ және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен өткізілетін тестілеу және әңгімелесу кестесі

12 Қаңтар 2017 Памятка населению при угрозе или совершении теракта

Памятка населению при угрозе или совершении теракта

Страницы: 123